Pro langą: vietoj saulėlydžio - net dvi vaivorykštės

...

Žinot, jau beveik imu tikėti taisykle,
kad įdomiausi ir gražiausi dalykai po mūsų langu vyksta tuomet,
  • kai nieko neįprasta neturėtų būti ir/arba
  • kai neturiu laiko pro jį žiūrėti.

Šiandienos vakare  - 21 valandą - ramiai sau stovėjau virtuvėje prie bebaigiančių kepti šparagų, kol kažko man prireikė kambaryje. Atėjusi dar galvojau žvilgtelėsiu pro langą, ar lietus stipriai lyja. O ten - visiškai nelauktai - išsirangiusios taisyklingu puslankiu visu savo tobulu grožiu šviečia net dvi vaivorykštės! Vakare! Ir dar dvi! Na, kaip jau norite, bet lietingos dienos vėlyvą vakarą vaivorykščių pamatyti kažkaip nesitikėjau. Ir jos ne tik neblanko, bet vis labiau ryškėjo. Vajė!


Jas pamačiusi iškart pamiršau, kad turėjau prižiūrėti šparagus ar dar kažką ten, ir čiupau ant stalo gulėjusį fotoaparatą.  Niekaip negalėjau atsispirti, net jei dėl to grėsė netekti vakarienės. Juk ko nepadarysi dėl tokio vakarinių vaivorykščių grožio. ;)

Toks vaivorykščių spalvų ryškumas - iki šiol nelabai tikėjau, kad jos gali būti tokios ryškios. Tikrai. Gaila tik, kad net persisvėrus per langą nepavyko užfiksuoti pilno vaivorykščių puslankio - paprasčiausiai fotoaparatas neapėmė jų, be to, ir man pačiai pro langą iškristi nesinorėjo...


P.S. Primenu, fotografijos pasididina;)
...

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasakojimai nuo sofos: kai su draugais išsiruoši į Indiją: Delis (I) (Delhi, India)

Pasakojimai nuo sofos: nebijantiems aukščio ir šiaip drąsuoliams („Geierlay“ tiltas, Vokietija)

Pasakojimai nuo sofos: toji greipfruto skonio Kordoba (II)