Pabambėjimai nuo sofos: futbolo čempionato atgarsiai

...
Jau taip seniai berašiau - matyt, kad vasara ir pirmosios savaitės darbe visgi daro įtaką mano įrašų tinklaraštyje dažnumui bei laikui praleidžiamam prie kompiuterio namie. Šį trumpą įrašą paskirsiu futbolui kaip pačiam „šviežiausiam“ įvykiui, nors jau ir ne tokiam aktualiam, kaip kad buvo prieš keletą savaičių.

Viso futbolo Pasaulio čempionato metu Liuksemburge buvo galima pastebėti ženklų, kad kažkas kažkur pasaulyje vyksta: staiga ant langų atsirado krūvos Portugalijos, Prancūzijos ir Vokietijos vėliavų (priklausomai nuo to, kokios šalies atstovai tame bute gyveno), kaimyninėje ledainėje ledų indeliai įgijo futbolo kamuolio bruožų, kai kuriuose baruose televizoriai virto svarbiausiais objektais, o miesto šurmulį vis sutrikdydavo už 5 eurus įsigytų vuvuzelų garsai.

Aišku, dar atskirai reikėtų paminėti Paryžiaus skvere įrengtą didžiulį ekraną būtent futbolo rungtynių transliacijoms, portugalų šėlsmą, kai laimėdavo jų komanda, bei Gijomo aikštėje finalinių rungtynių transliaciją, kurioms pasibaigus laimėtojai buvo pasveikinti fejerverkų salvėmis.


Ir nors sirgalių šėlsmas po langais kartais nervindavo, bet, reikia pripažinti, kad viso čempionato metu Liuksemburge tvyrojusi „futbolinė“ atmosfera buvo visai smagi. Na, bet dabar iš viso to man teliko tik prirašytas lapas su rungtynių rezultatais, simpatija Paragvajaus rinktinės vartininkui ir krepšinio čempionato laukimas. ;)

Komentarai

  1. oj kaip pas jus smagei sergama buvo uz futbola :) na pas mus buvo, bet kiek pastebejau silpniau, turbut visi kaupiasi krepsiniui :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasakojimai nuo sofos: kai su draugais išsiruoši į Indiją: Delis (I) (Delhi, India)

Pasakojimai nuo sofos: nebijantiems aukščio ir šiaip drąsuoliams („Geierlay“ tiltas, Vokietija)

Pasakojimai nuo sofos: toji greipfruto skonio Kordoba (II)