Pabambėjimai nuo sofos: tas neatrastas Europos perlas... :)

...
Na štai, šiandien išgirdau, o tada ir paskaičiau, kad, pasirodo, gyvename neatrastame Europos perle:


"5. Liuksemburgo miestas, Liuksemburgas

Keista, kad miestas, esantis šalies sostine, iki šiol nėra apdainuotas pagyromis, net jei ši šalis yra viena mažiausių Europos valstybių. Liuksemburgas, retai matomas kelionių lankstinukuose, pasižymi intriguojančiais kontrastais ir vienais išradingiausių šiuolaikinio meno kūrinių.

Šis miestas tiesiog užtvindytas turtingų pirkėjų, tačiau jame galima išvysti kur kas daugiau negu bankai ir kostiumuoti klientai. Apsilankykite šiuolaikinio meno muziejuje MUDAM (www.mudam.lu), pasivažinėkite dviračiu miesto gatvėmis ir pasigrožėkite vaizdais: Liuksemburgas įsikūręs virš slėnių, tarpeklių ir miškų. Šiam Europos perlui dydis tikrai nėra viskas."Aš irgi galvoju, o kas gali, mieli draugai, atsispirti turtingų pirkėjų miniai, bankininkams ir jų kostiumuotiems klientams, pankams, ubagams, senukams... Tad mieli artimieji, giminės, draugai ir pažįstami (bei norintys susipažinti) nepraraskite šanso atrasti šio perlo, o mes jau jumis pasirūpinsime - priimsime, pamaitinsime, pramogų pasiūlysime, į turtingų pirkėjų minią įmaišysime. :) Gal tada ir mes patys geriau įžiūrėsime to perlo perliškumą, kas čia žino?


O be to, kaip tik šiandien paskaičiau, kad Liuksemburge, vienoje iš nedaugelio Europos valstybių, vyrauja statistinė vyrų ir moterų skaičiaus lygybė, t.y. 100 vyrų tenka 101 moteris!!! ( Tuo tarpu Baltijos šalyse moterų net 15 procentų daugiau nei vyrų (nors gal čia kaip tik privalumas?)). Tai tik dar kartą patvirtina, kad Liuksemburgas yra tikras perlas, toks, na, lygybės perlas. :)


 O kas gali atsispirti perlams???
Taigi, laukiame turistų bei svečių anšlago.
...

Komentarai

  1. Negi tai tikrai ta nuostabi šalis, kur žmonos neėda vyrų ir jie gali ilgiau pagyventi!?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gal tikrai? Nors įtariu, kad ėda. :)
    Bet gal tos lygybės paslaptis kitur pakasta - gal čia viskas dėl didelės gausos vyriškos lyties bankininkų ir IT specialistų? :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasakojimai nuo sofos: o mes į Šiaurę dūmsim! Nordeste paslaptys (Nordeste, São Miguel)

Pasakojimai nuo sofos: langas į Azorus (Azores, Sao Miguel)

Pasakojimai nuo sofos: nebijantiems aukščio ir šiaip drąsuoliams („Geierlay“ tiltas, Vokietija)